S4924-681J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S4924-681J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM
Datasheety: S4924-681J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
800 pcs
  • Zpráva
Specifikace S4924-681J
Part Number S4924-681J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 915MA 450 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32600 pcs Datový list S4924-681J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-681J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 190MHz Detailní popis 680nH Shielded Inductor 915mA 450 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 915mA
Proud - Saturace 915mA