S4924-564H
Přehled produktu
Part Number: S4924-564H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
Datasheety: S4924-564H.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-564H
Part Number S4924-564H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 22187 pcs Datový list S4924-564H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-564H 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 560µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 4.7MHz Detailní popis 560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 171mA
Proud - Saturace 40mA