S4924-471K
Přehled produktu
Part Number: S4924-471K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 1.235A 250 MOHM
Datasheety: S4924-471K.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-471K
Part Number S4924-471K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 1.235A 250 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 38944 pcs Datový list S4924-471K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-471K TR 800
S4924-471KTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Phenolic
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 470nH
Výška - Sedící (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvence - Self Resonant 235MHz
Detailní popis 470nH Shielded Inductor 1.235A 250 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.235A Proud - Saturace 1.235A