S4924-393J
Přehled produktu
Part Number: S4924-393J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 397MA 1.93 OHM
Datasheety: S4924-393J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-393J
Part Number S4924-393J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 397MA 1.93 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 35664 pcs Datový list S4924-393J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-393J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 29MHz Detailní popis 39µH Shielded Inductor 397mA 1.93 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.93 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 397mA
Proud - Saturace 150mA