S4924-273J
Přehled produktu
Part Number: S4924-273J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM
Datasheety: S4924-273J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-273J
Part Number S4924-273J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27UH 504MA 1.19 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 32204 pcs Datový list S4924-273J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-273J 800 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 27µH Výška - Sedící (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvence - Self Resonant 38MHz Detailní popis 27µH Shielded Inductor 504mA 1.19 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.19 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 504mA
Proud - Saturace 195mA