S4924-123K
Přehled produktu
Part Number: S4924-123K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD
Datasheety: S4924-123K.pdf
  • Zpráva
Specifikace S4924-123K
Part Number S4924-123K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 440MA 2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 47878 pcs Datový list S4924-123K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
stínění Shielded Série S4924
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S4924-123K TR 800
S4924-123KTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 12µH
Výška - Sedící (Max) 0.220" (5.58mm) Frekvence - Self Resonant 44MHz
Detailní popis 12µH Shielded Inductor 440mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 440mA Proud - Saturace 440mA