S3483R-4R7M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S3483R-4R7M
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 1.7MA 44 MOHM
Datasheety: S3483R-4R7M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace S3483R-4R7M
Part Number S3483R-4R7M Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 1.7MA 44 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40116 pcs Datový list S3483R-4R7M.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
stínění Shielded Série S3483R
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména S3483R-4R7M 1000 TR Provozní teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.7mA 44 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.7mA
Proud - Saturace 1.7mA