S1812R-472F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-472F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-472F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM
Datasheety: S1812R-472F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-472F
Part Number S1812R-472F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18529 pcs Datový list S1812R-472F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-472F 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 4.7µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 50MHz Detailní popis 4.7µH Shielded Inductor 471mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 471mA