S1812R-393F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-393F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-393F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
Datasheety: S1812R-393F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-393F
Part Number S1812R-393F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15327 pcs Datový list S1812R-393F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-393F 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 11MHz Detailní popis 39µH Shielded Inductor 250mA 3.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 250mA