S1812R-333K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-333K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-333K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD
Datasheety: S1812R-333K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-333K
Part Number S1812R-333K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74509 pcs Datový list S1812R-333K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz