S1812R-274K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-274K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-274K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 135MA 11 OHM SMD
Datasheety: S1812R-274K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-274K
Part Number S1812R-274K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 270UH 135MA 11 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74007 pcs Datový list S1812R-274K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-274K TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 790kHz indukčnost 270µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 4MHz
Detailní popis 270µH Shielded Inductor 135mA 11 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 135mA Proud - Saturace -