S1812R-121K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-121K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-121K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM
Datasheety: S1812R-121K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-121K
Part Number S1812R-121K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70718 pcs Datový list S1812R-121K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812R-121K TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 120nH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 400MHz
Detailní popis 120nH Shielded Inductor 1.412A 100 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.412A Proud - Saturace -