S1812R-104K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-104K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812R-104K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD
Datasheety: S1812R-104K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812R-104K
Part Number S1812R-104K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64164 pcs Datový list S1812R-104K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Original-Reel® Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN7934DKR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 100µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 7MHz Detailní popis 100µH Shielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 169mA