S1812-333H
Přehled produktu
Part Number: S1812-333H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD
Datasheety: S1812-333H.pdf
  • Zpráva
Specifikace S1812-333H
Part Number S1812-333H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 33807 pcs Datový list S1812-333H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména S1812-333H 650 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 12MHz Detailní popis 33µH Shielded Inductor 258mA 3 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 258mA