S1812-223K
API DelevanAPI Delevan
S1812-223K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812-223K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
Datasheety: S1812-223K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812-223K
Part Number S1812-223K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 60208 pcs Datový list S1812-223K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN1128TR
S1812-223K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 22µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 14MHz
Detailní popis 22µH Shielded Inductor 277mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 277mA Proud - Saturace -