S1812-184K
API DelevanAPI Delevan
S1812-184K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1812-184K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM
Datasheety: S1812-184K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1812-184K
Part Number S1812-184K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 71294 pcs Datový list S1812-184K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série S1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména DN1139TR
S1812-184K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 790kHz indukčnost 180µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 4.5MHz
Detailní popis 180µH Shielded Inductor 153mA 8.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 8.5 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 153mA Proud - Saturace -