S1210R-563G
API DelevanAPI Delevan
S1210R-563G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210R-563G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56UH 160MA 6.3 OHM SMD
Datasheety: S1210R-563G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210R-563G
Part Number S1210R-563G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 56UH 160MA 6.3 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56748 pcs Datový list S1210R-563G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1210R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména S1210R-563G 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 56µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 8MHz Detailní popis 56µH Shielded Inductor 160mA 6.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 6.3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 160mA