S1210R-393K
API DelevanAPI Delevan
S1210R-393K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210R-393K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
Datasheety: S1210R-393K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210R-393K
Part Number S1210R-393K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 41953 pcs Datový list S1210R-393K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Shielded Série S1210R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména DN7923CT Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 12MHz Detailní popis 39µH Shielded Inductor 179mA 5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 179mA