S1210R-152H
API DelevanAPI Delevan
S1210R-152H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210R-152H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM
Datasheety: S1210R-152H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210R-152H
Part Number S1210R-152H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.5UH 532MA 570 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71160 pcs Datový list S1210R-152H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1210R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména S1210R-152H 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.5µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 110MHz Detailní popis 1.5µH Shielded Inductor 532mA 570 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 532mA