S1210-823F
API DelevanAPI Delevan
S1210-823F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210-823F
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD
Datasheety: S1210-823F.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210-823F
Part Number S1210-823F Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 137MA 8.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 40510 pcs Datový list S1210-823F.pdf
Typ - Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1210
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména S1210-823F 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 8MHz Detailní popis 82µH Shielded Inductor 137mA 8.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 8.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 137mA