S1210-472J
API DelevanAPI Delevan
S1210-472J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210-472J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD
Datasheety: S1210-472J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210-472J
Part Number S1210-472J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 4.7UH 402MA 1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 68202 pcs Datový list S1210-472J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Shielded Série S1210
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména S1210-472J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 4.7µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 40MHz
Detailní popis 4.7µH Shielded Inductor 402mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 402mA Proud - Saturace -