S1210-391K
API DelevanAPI Delevan
S1210-391K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210-391K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM
Datasheety: S1210-391K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210-391K
Part Number S1210-391K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 57353 pcs Datový list S1210-391K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Shielded Série S1210
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména DN1057TR
S1210-391K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Iron
Frekvence indukčnosti - test 25MHz indukčnost 390nH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 230MHz
Detailní popis 390nH Shielded Inductor 692mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 692mA Proud - Saturace -