S1210-223K
API DelevanAPI Delevan
S1210-223K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210-223K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
Datasheety: S1210-223K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1210-223K
Part Number S1210-223K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 61111 pcs Datový list S1210-223K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Shielded Série S1210
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména DN1078TR
S1210-223K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 22µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 19MHz
Detailní popis 22µH Shielded Inductor 232mA 3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 232mA Proud - Saturace -