S1210-221J
API DelevanAPI Delevan
S1210-221J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1210-221J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 876MA 250 MOHM
Datasheety: S1210-221J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S1210-221J
Part Number S1210-221J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 876MA 250 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 64098 pcs Datový list S1210-221J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1210
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména S1210-221J 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 300MHz Detailní popis 220nH Shielded Inductor 876mA 250 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 876mA