S1008R-393G
API DelevanAPI Delevan
S1008R-393G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008R-393G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
Datasheety: S1008R-393G.pdf
  • Zpráva
Specifikace S1008R-393G
Part Number S1008R-393G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28404 pcs Datový list S1008R-393G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 1008 (2520 Metric) Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména S1008R-393G 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 10MHz Detailní popis 39µH Shielded Inductor 120mA 8 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 120mA