S1008R-333J
API DelevanAPI Delevan
S1008R-333J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008R-333J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Datasheety: S1008R-333J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S1008R-333J
Part Number S1008R-333J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47584 pcs Datový list S1008R-333J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1008 (2520 Metric) Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména S1008R-333J 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 12MHz Detailní popis 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 7.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 125mA