S1008R-222H
API DelevanAPI Delevan
S1008R-222H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008R-222H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM
Datasheety: S1008R-222H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1008R-222H
Part Number S1008R-222H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33741 pcs Datový list S1008R-222H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 1008 (2520 Metric) Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1008R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména S1008R-222H 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 60MHz Detailní popis 2.2µH Shielded Inductor 375mA 800 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 375mA