S1008-911J
API DelevanAPI Delevan
S1008-911J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008-911J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM
Datasheety: S1008-911J.pdf
  • Zpráva
Specifikace S1008-911J
Part Number S1008-911J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 52535 pcs Datový list S1008-911J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1008 (2520 Metric) Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1008
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména S1008-911J 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 910nH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 130MHz Detailní popis 910nH Shielded Inductor 685mA 240 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 685mA