S1008-153K
API DelevanAPI Delevan
S1008-153K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008-153K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
Datasheety: S1008-153K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1008-153K
Part Number S1008-153K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 39061 pcs Datový list S1008-153K.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Shielded Série S1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména DN1030TR
S1008-153K TR 500
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 15µH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 25MHz
Detailní popis 15µH Shielded Inductor 210mA 4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 210mA Proud - Saturace -