S1008-123G
API DelevanAPI Delevan
S1008-123G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S1008-123G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
Datasheety: S1008-123G.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace S1008-123G
Part Number S1008-123G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 29085 pcs Datový list S1008-123G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 1008 (2520 Metric) Velikost / Rozměry 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
stínění Shielded Série S1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména S1008-123G 2000 TR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 28MHz Detailní popis 12µH Shielded Inductor 220mA 3.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 220mA