S0603-8N2F2
Přehled produktu
Part Number: S0603-8N2F2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Datasheety: S0603-8N2F2.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-8N2F2
Part Number S0603-8N2F2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4877 pcs Datový list S0603-8N2F2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-8N2F2 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 8.2nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 4.8GHz Detailní popis 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-8N2F1S
S0603-8N2F1S
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2NH 700MA 150 MOHM
Na skladě: 575 pcs
Stažení: S0603-8N2F1S.pdf
RFQ
S0603-8N2F2C
S0603-8N2F2C
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 628 pcs
Stažení: S0603-8N2F2C.pdf
RFQ
S0603-8N2F2S
S0603-8N2F2S
Na skladě: 747 pcs
Stažení: S0603-8N2F2S.pdf
S0603-8N2F2D
S0603-8N2F2D
Na skladě: 5431 pcs
Stažení: S0603-8N2F2D.pdf
S0603-8N2F1C
S0603-8N2F1C
Na skladě: 669 pcs
Stažení: S0603-8N2F1C.pdf
S0603-8N2F2B
S0603-8N2F2B
Na skladě: 2399 pcs
Stažení: S0603-8N2F2B.pdf
S0603-8N2F1E
S0603-8N2F1E
Stažení: S0603-8N2F1E.pdf
S0603-8N2F1
S0603-8N2F1
Stažení: S0603-8N2F1.pdf
S0603-8N2F2E
S0603-8N2F2E