S0603-56NH2D
Přehled produktu
Part Number: S0603-56NH2D
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Datasheety: S0603-56NH2D.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-56NH2D
Part Number S0603-56NH2D Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9291 pcs Datový list S0603-56NH2D.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-56NH2D 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 200MHz
indukčnost 56nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.9GHz Detailní popis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA