S0603-47NF3C
Přehled produktu
Part Number: S0603-47NF3C
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Datasheety: S0603-47NF3C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 757 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0603-47NF3C
Part Number S0603-47NF3C Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 757 pcs Datový list S0603-47NF3C.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-47NF3C 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 200MHz
indukčnost 47nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 2GHz Detailní popis 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA
Související produkty
S0603-47NG1C
S0603-47NG1C
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Na skladě: 836 pcs
Stažení: S0603-47NG1C.pdf
RFQ
S0603-47NF2D
S0603-47NF2D
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 5143 pcs
Stažení: S0603-47NF2D.pdf
RFQ
S0603-47NF3
S0603-47NF3