S0603-3N3F2
Přehled produktu
Part Number: S0603-3N3F2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Datasheety: S0603-3N3F2.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-3N3F2
Part Number S0603-3N3F2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4634 pcs Datový list S0603-3N3F2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-3N3F2 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 3.3nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 6GHz Detailní popis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Související produkty
S0603-3N3F1
S0603-3N3F1
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Na skladě: 4788 pcs
Stažení: S0603-3N3F1.pdf
RFQ
S0603-3N3F2B
S0603-3N3F2B
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 2354 pcs
Stažení: S0603-3N3F2B.pdf
RFQ
S0603-3N3F1C
S0603-3N3F1C
Na skladě: 593 pcs
Stažení: S0603-3N3F1C.pdf
S0603-3N3F2D
S0603-3N3F2D
Stažení: S0603-3N3F2D.pdf
S0603-3N3F2C
S0603-3N3F2C
Na skladě: 580 pcs
Stažení: S0603-3N3F2C.pdf
S0603-3N3F1S
S0603-3N3F1S
Na skladě: 751 pcs
Stažení: S0603-3N3F1S.pdf
S0603-3N3F2E
S0603-3N3F2E
Stažení: S0603-3N3F2E.pdf
S0603-3N3F1B
S0603-3N3F1B
Stažení: S0603-3N3F1B.pdf
S0603-3N3F1E
S0603-3N3F1E
Stažení: S0603-3N3F1E.pdf
S0603-3N3F2S
S0603-3N3F2S
Na skladě: 691 pcs
Stažení: S0603-3N3F2S.pdf
S0603-3N3F3
S0603-3N3F3