S0603-22NF2E
Přehled produktu
Part Number: S0603-22NF2E
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM
Datasheety: S0603-22NF2E.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-22NF2E
Part Number S0603-22NF2E Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2611 pcs Datový list S0603-22NF2E.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-22NF2E 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 22nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 3GHz Detailní popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 220 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-22NF2
S0603-22NF2
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22NH 700MA 220 MOHM