S0603-221NF2S
Přehled produktu
Part Number: S0603-221NF2S
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Datasheety: S0603-221NF2S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 605 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0603-221NF2S
Part Number S0603-221NF2S Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 605 pcs Datový list S0603-221NF2S.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-221NF2S 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.2GHz Detailní popis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 250mA