S0603-15NH2
Přehled produktu
Part Number: S0603-15NH2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Datasheety: S0603-15NH2.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-15NH2
Part Number S0603-15NH2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7961 pcs Datový list S0603-15NH2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 32 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-15NH2 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 15nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 4GHz Detailní popis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-15NH2C
S0603-15NH2C
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM