S0603-151NJ3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S0603-151NJ3
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Datasheety: S0603-151NJ3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0603-151NJ3
Part Number S0603-151NJ3 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13559 pcs Datový list S0603-151NJ3.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-151NJ3 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100MHz
indukčnost 150nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.3GHz Detailní popis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 280mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-151NJ3S
S0603-151NJ3S
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Na skladě: 2785 pcs
Stažení: S0603-151NJ3S.pdf
RFQ
S0603-151NJ2D
S0603-151NJ2D
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 12376 pcs
Stažení: S0603-151NJ2D.pdf
RFQ
S0603-151NJ3E
S0603-151NJ3E
Stažení: S0603-151NJ3E.pdf
S0603-151NJ2
S0603-151NJ2
Stažení: S0603-151NJ2.pdf
S0603-151NJ2B
S0603-151NJ2B
Stažení: S0603-151NJ2B.pdf
S0603-151NJ3C
S0603-151NJ3C
Stažení: S0603-151NJ3C.pdf
S0603-151NJ2E
S0603-151NJ2E
Stažení: S0603-151NJ2E.pdf
S0603-151NJ3B
S0603-151NJ3B
Stažení: S0603-151NJ3B.pdf
S0603-15NF1
S0603-15NF1
Popis: FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
Stažení: S0603-15NF1.pdf
S0603-151NJ2C
S0603-151NJ2C
Stažení: S0603-151NJ2C.pdf
S0603-151NJ3D
S0603-151NJ3D
Stažení: S0603-151NJ3D.pdf
S0603-151NJ2S
S0603-151NJ2S
Stažení: S0603-151NJ2S.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety