S0603-151NH2B
Přehled produktu
Part Number: S0603-151NH2B
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Datasheety: S0603-151NH2B.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-151NH2B
Part Number S0603-151NH2B Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4707 pcs Datový list S0603-151NH2B.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-151NH2B 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100MHz
indukčnost 150nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.3GHz Detailní popis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 280mA