S0603-151NG3
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S0603-151NG3
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Datasheety: S0603-151NG3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0603-151NG3
Part Number S0603-151NG3 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7136 pcs Datový list S0603-151NG3.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-151NG3 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 100MHz
indukčnost 150nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.3GHz Detailní popis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 280mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-151NG2S
S0603-151NG2S
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Na skladě: 976 pcs
Stažení: S0603-151NG2S.pdf
RFQ
S0603-151NG2B
S0603-151NG2B
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 3371 pcs
Stažení: S0603-151NG2B.pdf
RFQ
S0603-151NG3B
S0603-151NG3B
Na skladě: 2977 pcs
Stažení: S0603-151NG3B.pdf
S0603-151NG3E
S0603-151NG3E
Stažení: S0603-151NG3E.pdf
S0603-151NG2E
S0603-151NG2E
Stažení: S0603-151NG2E.pdf
S0603-151NG2
S0603-151NG2
Stažení: S0603-151NG2.pdf
S0603-151NG3C
S0603-151NG3C