S0603-101NJ3B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S0603-101NJ3B
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Datasheety: S0603-101NJ3B.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0603-101NJ3B
Part Number S0603-101NJ3B Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7826 pcs Datový list S0603-101NJ3B.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 31 @ 150MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-101NJ3B 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 150MHz
indukčnost 100nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.4GHz Detailní popis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 400mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-101NJ2S
S0603-101NJ2S
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Na skladě: 2824 pcs
Stažení: S0603-101NJ2S.pdf
RFQ
S0603-101NJ2D
S0603-101NJ2D
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 11505 pcs
Stažení: S0603-101NJ2D.pdf
RFQ
S0603-101NJ3
S0603-101NJ3