S0603-101NG3
Přehled produktu
Part Number: S0603-101NG3
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Datasheety: S0603-101NG3.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0603-101NG3
Part Number S0603-101NG3 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7911 pcs Datový list S0603-101NG3.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
stínění Unshielded Série S0603
hodnocení - Q @ Freq 31 @ 150MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména S0603-101NG3 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 150MHz
indukčnost 100nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 1.4GHz Detailní popis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 400mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0603-101NG2
S0603-101NG2
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Na skladě: 6561 pcs
Stažení: S0603-101NG2.pdf
RFQ
S0603-101NG3S
S0603-101NG3S
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 822 pcs
Stažení: S0603-101NG3S.pdf
RFQ
S0603-101NG2S
S0603-101NG2S
Na skladě: 1010 pcs
Stažení: S0603-101NG2S.pdf
S0603-101NG3E
S0603-101NG3E
Stažení: S0603-101NG3E.pdf
S0603-101NH1
S0603-101NH1
Stažení: S0603-101NH1.pdf
S0603-101NG2B
S0603-101NG2B
Stažení: S0603-101NG2B.pdf
S0603-101NG3B
S0603-101NG3B
Stažení: S0603-101NG3B.pdf
S0603-101NG2E
S0603-101NG2E
Stažení: S0603-101NG2E.pdf
S0603-101NG3C
S0603-101NG3C
Na skladě: 833 pcs
Stažení: S0603-101NG3C.pdf
S0603-101NG2D
S0603-101NG2D
Stažení: S0603-101NG2D.pdf
S0603-101NG2C
S0603-101NG2C
Na skladě: 910 pcs
Stažení: S0603-101NG2C.pdf
S0603-101NG3D
S0603-101NG3D
Stažení: S0603-101NG3D.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety