S0402-56NF1S
Přehled produktu
Part Number: S0402-56NF1S
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Datasheety: S0402-56NF1S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 597 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0402-56NF1S
Part Number S0402-56NF1S Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 597 pcs Datový list S0402-56NF1S.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-56NF1S 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 56nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 1.7GHz Detailní popis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 100mA