S0402-33NF3D
Přehled produktu
Part Number: S0402-33NF3D
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM
Datasheety: S0402-33NF3D.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0402-33NF3D
Part Number S0402-33NF3D Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3980 pcs Datový list S0402-33NF3D.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 23 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-33NF3D 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 33nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 2.35GHz Detailní popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 370 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 400mA