S0402-2N2F2S
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S0402-2N2F2S
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Datasheety: S0402-2N2F2S.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 536 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 536 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0402-2N2F2S
Part Number S0402-2N2F2S Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 536 pcs Datový list S0402-2N2F2S.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-2N2F2S 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 2.2nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 8.5GHz Detailní popis 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 950mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0402-2N2F2B
S0402-2N2F2B
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Na skladě: 2621 pcs
Stažení: S0402-2N2F2B.pdf
RFQ
S0402-2N2F3
S0402-2N2F3
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 5104 pcs
Stažení: S0402-2N2F3.pdf
RFQ
S0402-2N2F2
S0402-2N2F2