S0402-22NH2
Přehled produktu
Part Number: S0402-22NH2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Datasheety: S0402-22NH2.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0402-22NH2
Part Number S0402-22NH2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8142 pcs Datový list S0402-22NH2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-22NH2 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 22nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 2.8GHz Detailní popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 400mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0402-22NH2D
S0402-22NH2D
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Na skladě: 8387 pcs
Stažení: S0402-22NH2D.pdf
RFQ
S0402-22NH1C
S0402-22NH1C
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 1377 pcs
Stažení: S0402-22NH1C.pdf
RFQ
S0402-22NH2C
S0402-22NH2C
Stažení: S0402-22NH2C.pdf
S0402-22NH2E
S0402-22NH2E
Stažení: S0402-22NH2E.pdf
S0402-22NH1B
S0402-22NH1B
Stažení: S0402-22NH1B.pdf
S0402-22NH2B
S0402-22NH2B