S0402-22NF2B
Přehled produktu
Part Number: S0402-22NF2B
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM
Datasheety: S0402-22NF2B.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0402-22NF2B
Part Number S0402-22NF2B Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2168 pcs Datový list S0402-22NF2B.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-22NF2B 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 22nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 2.8GHz Detailní popis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 400mA