S0402-12NF2C
Přehled produktu
Part Number: S0402-12NF2C
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
Datasheety: S0402-12NF2C.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 536 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 536 pcs
  • Zpráva
Specifikace S0402-12NF2C
Part Number S0402-12NF2C Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 536 pcs Datový list S0402-12NF2C.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±1%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 21 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-12NF2C 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 12nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 3.6GHz Detailní popis 12nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 475mA
Související produkty
S0402-12NF3
S0402-12NF3
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
Na skladě: 5004 pcs
Stažení: S0402-12NF3.pdf
RFQ
S0402-12NF2E
S0402-12NF2E
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 1907 pcs
Stažení: S0402-12NF2E.pdf
RFQ
S0402-12NF2
S0402-12NF2