S0402-10NH2
Přehled produktu
Part Number: S0402-10NH2
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Datasheety: S0402-10NH2.pdf
  • Zpráva
Specifikace S0402-10NH2
Part Number S0402-10NH2 Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8323 pcs Datový list S0402-10NH2.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 0402 (1005 Metric) Velikost / Rozměry 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
stínění Unshielded Série S0402
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Obal Bulk Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména S0402-10NH2 10 BULK Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Alumina Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 10nH Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.76mm)
Frekvence - Self Resonant 3.9GHz Detailní popis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 475mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S0402-10NH2S
S0402-10NH2S
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Na skladě: 1351 pcs
Stažení: S0402-10NH2S.pdf
RFQ
S0402-10NH2E
S0402-10NH2E
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 4428 pcs
Stažení: S0402-10NH2E.pdf
RFQ
S0402-10NH3
S0402-10NH3
Stažení: S0402-10NH3.pdf
S0402-10NH2D
S0402-10NH2D
Stažení: S0402-10NH2D.pdf
S0402-10NH1B
S0402-10NH1B
Stažení: S0402-10NH1B.pdf
S0402-10NH1S
S0402-10NH1S
Stažení: S0402-10NH1S.pdf
S0402-10NH2C
S0402-10NH2C