PTKM75R-121VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTKM75R-121VM
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Datasheety: PTKM75R-121VM.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTKM75R-121VM
Part Number PTKM75R-121VM Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6850 pcs Datový list PTKM75R-121VM.pdf
Typ Toroidal Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
stínění Shielded Série PTKMR-VM
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména PTKM75R-121VM BULK 100 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 75µH Výška - Sedící (Max) 0.950" (24.13mm)
Frekvence - Self Resonant 2.5MHz Detailní popis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 3.9A
Proud - Saturace 1.8A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTKM75R-30SM
PTKM75R-30SM
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 75UH 1.62A 130 MOHM
Na skladě: 11452 pcs
Stažení: PTKM75R-30SM.pdf
RFQ
PTKM75R-121
PTKM75R-121
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH